Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yemek üretim sürecinde hijyenik ve lezziz yemekler üretilip müşteri isteklerinin karşılanması, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda yemek üretimini yapılması, Garanti Yemek personellerin düzenli kalite eğitimlerinin verilmesi ve yemek üretim yeteneklerinin geliştirmesi ve üretim aşamasından tüketime kadar her noktada kalite standartlarının en üst derecede sağlanması temel fabrikamızın temek kalite politikasıdır.

HİJYEN POLİTİKAMIZ

Garanti  yemek üretim alanında görev alan tüm personelimiz sadece bu bölümde kullanılma amaçlı temin edilmiş üniforma, ayakkabı, ağız maskesi, eldiven ve bonelerle çalışmaktadır. Görevli personelimiz dışındaki personel ve kişilerin bu alana girmesi kesinlikle yasaktır. Üretilen yemeklerin servisi özel servis penceresi bölümünden yapılmaktadır.

Sizlerin sağlığından direkt sorumlu olmanın bilincinde olan, hijyenik ve lezzetleri ürünleri ile, görev bilinciyle çalışan, sağlıklı, kaliteli ve aynı zamanda damak zevkine uygun yemekleri gıda mühendisleri kontrolü altında üretmeyi kendisine prensip edinen bir firmadır.

Bizi Arayın